مجتبی تقوایی دوشنبه 28 دی 1394 04:03 ب.ظ نظرات ()

حجت بیناباجی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش قاینات اظهارداشت:المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای یک طرح ملی ورزشی است که در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل، تهذیب، ورزش برای  دومین سال متوالی در 280مدرسه شهرستان برگزار وباحضوربیش از23هزاردانش آموزخواهدشد.

وی افزود: مراسم افتتاحیه این دوره از  المپیاد در سال تحصیلی 95-94 از ششم تا 13 آبان در کلیه مدراس شهرستان برگزار می شود.

بیناباجی  افزود:مسابقات در رشته های مختلف با توجه به علایق دانش آموزان و امكانات مدرسه، ویژگی ها و شرایط اقلیمی منطقه و مناسبت‌های خاص تا اسفند ماه به مرحله اجرای گذاشته می شود.

کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش قاینات بازه زمانی پیشنهادی اختتامیه طرح اسفند ماه 94 تا اردیبهشت 95 اعلام نمود وگفت: هدف ما درپایان طرح رسیدن به   تربیت نسلی شاداب و با نشاط،   افزایش انس دانش آموزان به مدرسه،  شرکت همگانی و هر چه بیشتر دانش آموزان در امور ورزشی و تربیت بدنی،  توسعه و ارتقای آمادگی جسمانی و مهارت های ورزشی،   ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی دانش آموزان، شناخت استعدادهای برتر و هدایت به کانون های ورزشی،  مدرسه محور نمودن فعالیت های ورزشی می باشد.